אבנר זינגר אורית בן אריה אחיה כנה איילת זר שנייבום איילת קל מיקולסקי אירית אופז אריאלה אברהמסון דורית קהאן דרורית ויסמן יונת חמיידס לילך וישנבסקי מאירה אונא מיכל חובב אברמסקי מיקה אורסתיו נעם קלומק עירית שר עמיאלה רונקן עמי ליבוביץ ענת בראל ענת הדר רבקה לוי רונה גלעדי וואנו שחר וואנו רות וגנר שירה סילברסטון

יחסי גומלין | תערוכה קבוצתית, אוצרת: ליאורה רוזין

הידוד או אינטראקציה הינה אירוע שבו שני גורמים או יותר נפגשים, פועלים ומשפיעים זה על זה. סוג האינטראקציות המתקיימות סביבנו הן רבות ומגוונות ובעוד שחלקן מדידות, צפויות וניתנות לניהול, אחרות הן בעלות איכות חמקמקה אשר אינה ניתנת לאילוף או לחיזוי. האפקט של ההשפעה ההדדית עשוי להותיר את חותמו על האלמנטים הפועלים עצמם המגיבים זה לזה, או להוליד ״צאצא״ שלישי וחדש לשניהם.

יחסי גומלין מתקיימים גם במרחב האינטימי שבין היוצר ליצירה – בין אם בחומר ובין אם ברוח. מפגש נוסף מתקיים בין האובייקט וסביבתו, כאשר אלו מעניקים הקשר וזהות זה לזה. מפגש שלישי ובו פוטנציאל להשארת חותם מתקיים כאשר האובייקט פוגש אדם נוסף, משתמש או מתבונן בתערוכה.

התערוכה הקבוצתית מציגה מבחר עבודות חדשות שטרם הוצגו ומבקשת לעורר שיחה עכשווית בנוגע לרגע לידתו של האובייקט, המפגש בין היוצר ויצירתו, המפגש בין החומרים השונים המייצרים שפה ייחודית והתנאים המאפשרים לאלו לבוא לידי ביטוי.

אוצרת: ליאורה רוזין

משתתפים:

אבנר זינגר, אורית בן אריה, אחיה כנה, איילת זר שנייבום, איילת קל מיקולסקי, אירית אופז, אריאלה אברהמסון, דורית קהאן, דרורית ויסמן, יונת חמיידס, לילך וישנבסקי, מאירה אונא, מיכל חובב אברמסקי, מיקה אורסתיו, נעם קלומק, עירית שר, עמיאלה רונקן, עמי ליבוביץ, ענת בראל, ענת הדר, רבקה לוי, רונה גלעדי וואנו, שחר וואנו, רות וגנר, שירה סילברסטון

לקריאה נוספת

אודות העמותה

גלריית BY.5

כתב עת 1280

אמני העמותה

הרשמו לעמותהצרו קשר