כנס בינלאומי לרגל הביאנלה לאומנויות ולעיצוב

מוז"א, מוזיאון ארץ־ישראל, תל אביב חוגג את הביאנלה הראשונה לאומנויות ולעיצוב תל אביב עם הכנס הבינלאומי לעצב את העתיד – דיאלוגים בין מסורת לחדשנות.

כנס "היברידי" שמשלב הרצאות ONLINE בהקרנה על מסכים במוזיאון ובשידור באתר המוזיאון (הרצאות בעברית ובאנגלית עם תרגום סימולטני), כולל הקרנה של אירועים מיוחדים שנערכו במסגרת הביאנלה, ואירועי LIVE במוזיאון: שיחי גלריה עם האוצרים, מפגשים עם האמנים, מופעי פרפורמנס, מופעי מחול ועוד.

הכנס המקוון ירחיב את הדיון על תפקיד הקראפט והעיצוב העכשוויים כמרחב פעולה בעולם שמשתנה באופן דרמטי ובקצב מואץ, ויבחן את יכולתם להציע פתרונות ברי־קיימא לאתגרים הבוערים של תקופתנו.

בכל אחד מימי הכנס יתארחו בהקרנה על מסכים במוזיאון מומחים בינלאומיים בעלי חזון בתחומי הקראפט והעיצוב בהובלתם של ד"ר גלן אדמסון (ניו יורק) אוצר, סופר והיסטוריון העובד בצומת בין עיצוב, קראפט ואמנות עכשווית; פאולה אנטונלי (ניו יורק) אוצרת בכירה של אדריכלות ועיצוב ומנהלת מייסדת של מחקר ופיתוח ב־MoMA; ג'וזף גרימה (מילאנו/איינדהובן) אדריכל, אוצר, מבקר, עורך, מנהל המוזיאון לעיצוב איטלקי במילאנו ומנהל אמנותי של האקדמיה לעיצוב איינדהובן; וז'אן-לוק אוליביה (פריז) אוצר ראשי במוזיאון לאמנות דקורטיבית (MAD), פריז.

הכנס המקוון והאירועים במוזיאון פתוחים לקהל הרחב

לתכנית הכנס והרשמה

https://www.eretzmuseum.org.il/1712/

מוזמנות ומוזמנים להרשם לניוזלטר שלנו ולהשאר מעודכנים בכל הידיעות הכי חשובות ומעניינות

בר יוחאי 5 תל אביב
מיקוד 6655622

ימי פעילות המשרד

ב'-ד' 10:00-15:00
ה' 11:00-18:00

ימי פעילות גלריה B.Y5

ב'-ד' 10:00-15:00
ה' 11:00-18:00
שישבת 10:00-14:00

צרו קשר

caai@bezeqint.net
03-6874150

עיצוב The-Studio

אתר חדש ובשלבי הרצה, תודה על הסבלנות :)

אודות העמותה

גלריית BY.5

כתב עת 1280

אמני העמותה

הרשמו לעמותהצרו קשר